Hat elemi iskolát végzett, ezután szakmát nem tanult, hanem szállítómunkásként alkalmi munkákat vállalt. 1939-ben hatósági közeg elleni erőszak miatt bíróság elé került. 1944-ben belépett a Hungarista Ifjúsági Légióba. 1945-től kezdve öt alkalommal kapott mind súlyosabb büntetést lopás, koldulás, társadalmi tulajdon elleni lopás, hatósági közeg elleni erőszak és csavargás miatt. Utoljára 1952 novemberében társadalmi tulajdon elleni lopás miatt 3 évi szabadságvesztésre ítélték. Szabadulása után a Tüzelőanyagszállító Vállalatnál dolgozott.
A forradalom idején környezetében „Kacsa” néven ismerték.
1956. október 26-ától egyik vezetője volt a Klauber István-féle, a Thököly út 44. számú házban működő fegyveres csoportnak. Október 27-én csatlakozott a XIV. kerületi nemzetőrséghez, ezt követően mint fegyveres nemzetőr teljesített szolgálatot. Társaival a Thököly út és Dózsa György út környékét ellenőrzésük alá vonták, lezárták a Thököly utat, mindenkit igazoltattak annak érdekében, hogy a csoportnak további fegyvereket szerezzenek, valamint megakadályozzák az államvédelmi beosztottak számára fegyverek szállítását. 1956. október 30-án részt vett a Köztársasági téri pártszékház ostromában. November 4-én bekapcsolódott a Thököly út és a Dózsa György út kereszteződésénél a szovjet katonák ellen folytatott harcokba, melynek során társaival több szovjet harckocsit kilőttek és több szovjet katonát megöltek. Részt vett a XIV. kerületi Május 1. úti államvédelmi objektum és a környékbeli boltok kifosztásában, valamint a volt államvédelmi beosztottak lakásáról különböző holmik eltulajdonításában.
1959. október 26-án a Futó Jánossal és társaival szemben indított büntetőper II. rendű vádlottjaként jogerősen halálra ítélték.
A Belügyminisztérium Benedek Ernő aláírásával egy dátum nélküli vádiratot állított össze Keller Károly és társai (Barabás Tibor, Till Károly) budapesti lakosok ellen.
HU ÁBTL 3.1.9. V-145612/1-16
HU ÁBTL 3.1.9. V-150389/3
HU ÁBTL III. 9.2. – VII. tétel – sz. n. – Elítéltek létszáma
HU BFL – XXV. 4.f – 9019/1959